مدرسه کارا

من، ناهید چراغی؛

موسس مدرسه غیر دولتی کارا با ۲۷ سال سابقه کار،معلم نمونه منطقه و استان،هفت دوره مدرس کشوری،جز مولفین کتاب مهارت های زندگی،مجله طوبی،پیک های نوروزی با ده سال سابقه سرگروهی در استان،داور جشنواره های دانش آموزی در سطح منطقه ، استان و کشور با هدف ایجاد یک فضای آموزشی شاد که شرایط تجربه کردن را برای دانش آموزان مهیا می کند،مدرسه خود را در سال ۹۶_ ۹۷ تاسیس کردم.

تمام تجربه و عشق خود به بچه ها را در این مدرسه به نمایش گذاشتم شاید لذت بخش ترین لحظات عمرم بودن در کنار دختران عزیرم در مدرسه است.خنده و شادی های دختران عزیز هنگام تجربه کردن و آموختن برای من زیبا است.

دوست دارم دختران خوبم در مدرسه مهارت های زندگی را تجربه و بباموزند مهارت هایی مثل خندیدن،بازی کردن،عشق ورزیدن،بخشیدن را بیاموزند.

دختران گلم با هم به صورت گروهی بسیاری از دروس را یاد می گیرند در کنار هم چگونگی حفاظت از محیط زیست را تجربه می کنند و با جاهای مختلف استان خود آشنا می شوند در کلاس خلاقیت از چیزهایی که دور و بر اوست چیزهایی را خلق می کند که برای خود دانش اموز لذت بخش است با ورزش های مختلف فکری مثل شطرنج و دومینو آرامش فکری می گیرند در کنار هم شاهنامه، گلستان و مثنوی می خوانند مدرسه کارا با تجربه و نو اوری و دانش کنار دانش اموزان عزیز برای تجربه کردن است. 

____________