دسته ها :
برای کلاس اولی ها چه وسایلی بخریم ؟

برای کلاس اولی ها چه وسایلی بخریم ؟

برای کلاس اولی ها چه وسایلی بخریم ؟

 

- جا مدادی :جا مدادی بچه ها باید از نوع پارچه ای یا پلاستیکی باشد . از خرید جامدادی های فلزی خودداری کنید .

 

- مداد مشق : مداد برای دانش آموز مانند اسلحه برای سرباز است .مداد مشق را از بهترین مدادهای موجود انتخاب کنید . مدادی که هم پررنگ می نویسد و هم به راحتی پاک می شود . مدادهای HB  بسیار مناسب هستند .بهتر است هر دانش آموز 2 مداد سیاه در جامدادی خود داشته باشد . در ماه مهر نیازی به مداد قرمز نداریم ، ولی در صورت تهیه سعی کنید مدادی بخرید که پررنگ بنویسد .

 

- پاک کن : پاک کن باید از جنس خوب و مرغوب باشد تا موقع پاک کردن ، دفتر را کثیف و پاره نکند . به فرزندتان آموزش دهید که هنگام پاک کردن باید یک دستش را روی کاغذ بگذارد و با دست دیگر پاک کن را روی کاغذ بکشد .

- تراش : تراش باید جنس خوب و مخزن دار باشد . به بچه ها یاد بدهید که چگونه مداد را بتراشند و وقتی مخزن تراش پر شد آن را باز کرده و خالی کنند.

 

- مداد رنگی : یک جعبه مداد رنگی 12 رنگ تهیه کنید و بعد از این که نام فرزندتان را روی تمام مدادها نوشتید آن ها را داخل جامدادی قرار دهید . سعی کنید مدادرنگی تهیه کنید که جنس مرغوب و پررنگ باشد .

- خط کش : یک عدد خط کش 20 سانتی شابلون دار ( بهتر است خط کشیدن با خط کش را از هم اکنون با فرزندتان تمرین کنید .)

 

- کاغذ و مقوا : تعدادی کاغذ A4 سفید و رنگی و همچنین مقوای A4سفید و رنگی تهیه کنید و در منزل داشته باشید تا در مواقع لزوم برای درست کردن کاردستی از آن ها استفاده کنید .

 

- پوشه ی دکمه دار پلاستیکی : این پوشه باید همیشه در کیف بچه ها باشد تا در صورت نیاز برگه هایشان را در آن قرار دهند .

 

- چسب ماتیکی : چسب ماتیکی کوچک بهتر است .

 

- قیچی کوچک

مداد سیاه ، مداد های رنگی ، پاک کن ، تراش و خط کش را در جامدادی و چسب و قیچی را در جیب کیف دانش آموز قرار دهید .

 

به یاد داشته باشید که باید روی تمام وسایلی که در بالا گفته شد با استفاده از برچسب نام و نام خانوادگی فرزندتان را بنویسید


بیشتر...